Podarunek Cezara

Asteriks t.21 (Egmont)

0 głosów

0

Ten komiks jest w 1 kolekcji (0.2%)

Wydawnictwo Egmont
Oprawa miękka
Seria Asteriks
Tom 21
Scenarzysta Rene Goscinny
Rysownik Albert Uderzo
Tłumacz Jolanta Sztuczyńska
Gatunek Przygodowy, Humorystyczny
Liczba stron 56
Format A4
Druk kolor
Papier matowy
EAN 8323798532
ISBN 83-237-9853-2
Wydawca oryginału Albert René
Cena okładkowa 12,90 zł

Opis

Inne komiksy z tej serii:

Obeliks i spółka

Obeliks i spółka

Asteriks t. 23

oprawa miękka

Papirus Cezara w.2021

Papirus Cezara w.2021

Asteriks t. 36 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Walka wodzów

Walka wodzów

Asteriks t. 7

oprawa miękka

Asteriks na Igrzyskach Olimpijskich

Asteriks t. 12

oprawa miękka

Inne komiksy tego scenarzysty

Dalton City

Dalton City

Lucky Luke t. 34

oprawa miękka

Lucky Luke Rywale z Painful Gulch, Góry Czarne, Daltonowie i zamieć

Lucky Luke t. 1

oprawa twarda

Daisy Town

Daisy Town

Lucky Luke t. 51 (wyd. 2)

oprawa miękka

Jesse James

Jesse James

Lucky Luke t. 35

oprawa miękka

Inne komiksy tego rysownika

Asteriks u Brytów

Asteriks u Brytów

Asteriks t. 8

oprawa miękka

Obeliks i spółka

Obeliks i spółka

Asteriks t. 23 (wyd. 3)

oprawa miękka

Odyseja Asteriksa

Odyseja Asteriksa

Asteriks t. 26 (wyd. 2)

oprawa broszurowa

Róża i miecz

Róża i miecz

Asteriks t. 29 (wyd. 2)

oprawa broszurowa

Recenzje

Inne komiksy w tym gatunku

Yakari i biały bizon

Yakari i biały bizon

Yakari t. 2 (wyd. 2)

oprawa broszurowa

Ostrze bogów II Wędrówka do świątyni Atsuta

Usagi Yojimbo t. 15

oprawa miękka

Obłęd Hegemona

Obłęd Hegemona

Kajko i Kokosz t. 1

oprawa miękka

Miecz Shao Jun. Chiny

Miecz Shao Jun. Chiny

Assassin's Creed t. 3

oprawa broszurowa