Asteriks u Piktów

Asteriks t.35 (Egmont)

0 głosów

0

Ten komiks jest w 28 kolekcjach (4.3%)

Wydawnictwo Egmont
Oprawa miękka
Seria Asteriks
Tom 35
Scenarzysta Jean-Yves Ferri
Rysownik Didier Conrad
Tłumacz Marek Puszczewicz
Gatunek Przygodowy, Humorystyczny
Liczba stron 48
Format 215x290 mm
Druk kolor
Papier offsetowy
EAN 9788323761815
ISBN 978-83-237-6181-5
Tytuł oryginału Astérix chez les Pictes
Wydawca oryginału Les Éditions Albert René
Cena okładkowa 19,99 zł

Opis

Inne komiksy z tej serii:

Rocznica urodzin Asteriksa i Obeliksa

Asteriks t. 34 (wyd. 4)

oprawa broszurowa

Podarunek Cezara

Podarunek Cezara

Asteriks t. 21

oprawa broszurowa

Laury Cezara

Laury Cezara

Asteriks t. 18

oprawa miękka

Walka wodzów

Walka wodzów

Asteriks t. 7

oprawa miękka

Inne komiksy tego scenarzysty

Asteriks u Piktów

Asteriks u Piktów

Asteriks t. 35

oprawa miękka

Co z niego wyrośnie?

Co z niego wyrośnie?

Ptyś i Bill t. 3 (wyd. 2)

oprawa broszurowa ze skrzydełkami

Asteriks i Gryf

Asteriks i Gryf

Asteriks t. 39 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Papirus Cezara

Papirus Cezara

Asteriks t. 36 (wyd. 4)

oprawa broszurowa

Inne komiksy tego rysownika

Córka Wercyngetoryksa

Córka Wercyngetoryksa

Asteriks t. 38 (wyd. 2)

oprawa broszurowa

Asteriks u Piktów

Asteriks u Piktów

Asteriks t. 25 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Asteriks w Italii

Asteriks w Italii

Asteriks t. 37

oprawa broszurowa

Papirus Cezara w.2021

Papirus Cezara w.2021

Asteriks t. 36 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Recenzje

Inne komiksy w tym gatunku

Spawn 04/1997 – Zemsta cz.2; W Niebie

Spawn t. 4

oprawa miękka

Samuraj

Samuraj

Usagi Yojimbo t. 2

oprawa miękka

Czapki z głów

Czapki z głów

Fibi i jednorożec t. 7

oprawa broszurowa

Kobo w supermarkecie

Kobo w supermarkecie

Kobo w supermarkecie

oprawa twarda