Asteriks w Italii

Asteriks t.37 (Egmont)

0 głosów

0

Ten komiks jest w 7 kolekcjach (1.1%)

Data premiery Październik 2017
Wydawnictwo Egmont
Oprawa miękka
Seria Asteriks
Tom 37
Wydanie 1
Scenarzysta Jean-Yves Ferri
Rysownik Didier Conrad
Tłumacz Marek Puszczewicz
Gatunek Przygodowy
Liczba stron 48
Format 216 x 285 mm
Druk kolor
Papier kredowy
EAN 9788328127432
ISBN 978-83-281-2743-2
Cena okładkowa 19,99 zł

Opis

Po sukcesie Asteriksa u Piktów i Papirusu Cezara scenarzysta Jean-Yves Ferri i rysownik Didier Conrad powracają z nowym albumem o przygodach słynnych na cały świat walecznych Galów, postaci stworzonych przez znakomitych artystów - René Goscinnego i Alberta Uderzo! Asteriks i Obeliks znów przeżyją rozliczne, pełne humoru perypetie. Na Teutatesa! W październiku 2017 roku będzie się działo i czytało... Asteriksa w Italii!

Inne komiksy z tej serii:

Galera Obeliksa

Galera Obeliksa

Asteriks t. 30 (wyd. 4)

oprawa miękka

Asteriks na Korsyce

Asteriks na Korsyce

Asteriks t. 20 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Asteriks i Latraviata

Asteriks i Latraviata

Asteriks t. 31 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Syn Asteriksa (oprawa twarda)

Syn Asteriksa (oprawa twarda)

Asteriks t. 27

oprawa twarda

Inne komiksy tego scenarzysty

Co z niego wyrośnie?

Co z niego wyrośnie?

Ptyś i Bill t. 3

oprawa miękka

Asteriks u Piktów

Asteriks u Piktów

Asteriks t. 25 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Papirus Cezara

Papirus Cezara

Asteriks t. 36

oprawa miękka

Asteriks i Gryf

Asteriks i Gryf

Asteriks t. 39 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Inne komiksy tego rysownika

Papirus Cezara w.2021

Papirus Cezara w.2021

Asteriks t. 36 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Asteriks u Piktów

Asteriks u Piktów

Asteriks t. 35

oprawa miękka

Asteriks u Piktów

Asteriks u Piktów

Asteriks t. 25 (wyd. 3)

oprawa broszurowa

Córka Wercyngetoryksa

Córka Wercyngetoryksa

Asteriks t. 38 (wyd. 2)

oprawa broszurowa

Recenzje

Inne komiksy w tym gatunku

Street Fighter

Street Fighter

Street Fighter t. 4

oprawa miękka

W hołdzie Szarlocie Pawel

W hołdzie Szarlocie Pawel

Jonka, Jonek i Kleks t. 1

oprawa miękka

Przygody Gala Asteriksa (wyd 3, oprawa twarda)

Asteriks t. 1 (wyd. 3)

oprawa twarda

Tytus harcerzem

Tytus harcerzem

Tytus, Romek i A'Tomek t. 1

oprawa miękka